Otobana Cephe 15.176 M² Satılık Tarla
6,000,000 TL
-
İlan Numarası:87664
-
İlan Tarihi:12 Mayıs 2026
-
Emlak Tipi:Tarla
-
m²:15176
-
m² Fiyatı:395.36TL
Kimden:Emlak Ofisi
Otobana Cephe 15.176 M² Satılık Tarla
Babaeski / Kırklareli
KIRIKLARELİ BABAESKİ KUZUÇARDAĞI MH
OTOBANA CEPHE TEK TAPU
KÖYÜN DİBİNDE
15.176 M²
SATILIK TARLA